اخبار دانشگاه

شیوه نامه اجرایی نحوه ثبت نمرات دروس در سامانه جامع دانشگاه

۱- مهلت ثبت نمرات در سامانه جامع آموزش از سوی عضو هیات علمی در مقاطع کارشناسی و دکتری حرفه ای حداکثر ۱۰ روز پس از برگزاری آخرین امتحان و در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری تخصصی حداکثر ۴۵ روز پس از برگزاری امتحان آن درس، است.

۲- نمرات دروس کارآموزی، کارورزی، عملیات صحرایی، کار در عرصه و دروسی که در برنامه درسی مصوب با پروژه ارائه می شوند. اگر به تشخیص گروه دانشکده و دفتر برنامه ریزی و نظارت آموزشی، تکمیل آنها در یک نیمسال تحصیلی میسر نباشد، ناتمام تلقی می شود. نمرات ناتمام باید حداکثر تا پایان امتحانات نیمسال بعد، قطعی شوند.

٣- اگر عضو هیأت علمی در زمان مقرر، نمرات را در سامانه جامع آموزش ثبت نکند، درج نمرات به صورت خودکار قفل خواهد شد.

۴- آن دسته از اعضای هیأت علمی که نمرات خود را در مهلت مقرر در سامانه جامع آموزش ثبت نکرده اند، در مرحله نخست اخطار شفاهی و در مرحله بعدی اخطار کتبی از سوی رئیس دانشکده پردیس دریافت خواهند کرد.

۵- اگر عضو هیأت علمی بیش از دو بار، نمرات را در موعد مقرر ثبت نکند، با اعلام رئیس دانشکده پردیس، اعطای ترفیع به وی آن سال، متوقف خواهد شد.

۶- معاونان آموزشی دانشکده/ پردیس باید شخصا ثبت به موقع نمرات همه دروس ارائه شده را در هر نیمسال کنترل کنند و بر وضعیت ثبت و قفل نمرات نظارت نمایند.

۷- پرداخت حق التدریس به مدرسان مدعو و دعوت دوباره از آنان برای همکاری در دانشگاه. مشروط به ثبت به موقع نمرات از سوی آنها است.

۸- ثبت نمرات تنها از طریق سطح دسترسی مدرسان ممکن است و ثبت نمره توسط دیگر استادان مقدور نیست.

این شیوه نامه در ۸ بند در جلسه مورخ ۱۳۹۸۱۴۰۱۱ شورای آموزشی دانشگاه به تصویب رسید و برای دانشجویان ورودی سال تحصیلی ۹۶-۱۳۹۸ و پس از آن لازم الاجراء است و تمام آیین نامه ها و بخشنامه های مغایر با آن لغو و بلااثر اعلام می شود.

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن