اخبار دانشگاه

آموزش نحوه حذف اضطراری در سامانه گلستان پردیس فارابی دانشگاه تهران :

حذف در سامانه گلستان :

جهت حذف اضطراری کافی است تا پس از ورود به سامانه جامع آموزش مطابق تصویر زیر از قسمت ثبت نام ، گزینه حذف اضطراری را انتخاب نمایید.

در مرحله بعدی پس از انتخاب گزینه حذف ( مطابق تصویر زیر ) کافی است تا با اعمال تغییرات درس مورد نظر را حذف کنید.

لازم به ذکر است جهت حذف اضطراری ، دانشجو می بایست پیش از هر اقدامی با مراتب حذف درس خود را با استاد مربوطه هماهنگ کرده تا غیبت های او بصورت غیر موجه به اداره آموزش وصول نشود.

حذف بصورت اداری :

دانشجویان عزیز می توانند با دانلود فرم درخواست حذف اضطراری (دانلود فرمت ورد ، دانلود فرمت پی دی اف) ، فرم تکمیل شده را برای اداره آموزش فکس کرده تا مراتب حذف اضطراری درس مورد نظر تکمیل شود.

همچنین شیوه نامه حذف اضطراری در زیر قابل مشاهده است :

همچنین جهت حذف پزشکی دروس می توانید با استفاده از این فایل ( ورد ، پی دی اف ) و طی کردن مراحل قبلی ، نسبت به حذف دروس خود اقدام نمایید.

شرایط حذف پزشکی دروس برای دانشجویان دانشگاه تهران

چنانچه درخواست دانشجو برای حذف درس به دلیل بیماری باشد در طول نیمسال تحصیلی یا جلسه امتحان پایان نیمسال تحصیلی ، رعایت آئین نامه کمیسیون پزشکی دانشگاه الزامی است . در این صورت درس یا دروسی که دانشجو درخواست حذف آن را دارد، با رعایت کامل مقررات و آئین نامه کمیسیون پزشکی دانشگاه تهران و به شرط تایید گواهی پزشک مربوط توسط کمیسیون پزشکی دانشگاه ، “حذف پزشکی “درس اقدام می گردد .

منبع : اداره آموزش پردیس فارابی دانشگاه تهران

نمایش بیشتر

مجتبی

مجتبی رحیمی دانشجو و عضو انجمن علمی مدیریت بازرگانی و همچنین از اعضای مرکزی کانون همیاران سلامت پردیس فارابی دانشگاه تهران هستم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن